DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

BIUROTECH to wydarzenie, którego celem jest integracja sektora i danie możliwości przeglądu ofert zarówno liderów branży, jak i firm, które dopiero budują swoją markę. Nastawione jest ono na networking, wymianę informacji handlowych i podpisywanie nowych umów na zasadach kontraktacyjnych. Warunki oferowane w Ptak Warsaw Expo to gwarantują. Z jednej strony można uczestniczyć w pokazach najnowszych technologii i wielkogabarytowych rozwiązań, a z drugiej w kameralnych warunkach rozmawiać o kwestiach biznesowych.

Uczestnictwo w BIUROTECH jest również gwarantem otworzenia się na międzynarodowych kontrahentów. Lokalizacja Ptak Warsaw Expo to sprzyjający czynnik do budowania interkontynentalnych relacji biznesowych. Postrzeganie obiektów jako europejskiej stolicy targów dodatkowo przekłada się na zainteresowanie wystawców z różnych stron Starego Kontynentu.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!